s

Winiarka drewniana – bejcowana

Winiarka z wypalanymi na cztery główne rodzaje wina zapewni miejsce na 10 rodzajów butelek. Płaskie ułożenie Winiarki umożliwia położenie jej w ciasnych miejscach. Wyfrezowane nazwy Półwytrawne, Wytrawne, Półsłodkie, Słodkie pozwalają na szybkie zlokalizowanie swojego ulubionego smaku. Leżące ułożenie butelek pozwala na podgląd etykiet z góry.  

Read More...

Kuchnia w łukach

Kuchnia nowoczesna, zaprojektowana przez projektanta i wykonana w bardzo staranny sposób, z połączeniem giętych lakierów, blatów kwarcowo-kamiennych wycinanych w łukach. Niepowtarzalny styl, tonacja szarości, nowoczesne i praktyczne rozwiązania, to wszystko nadaje kuchni stylu i elegancji.                

Read More...

Kuchnie dla dzieci

Kuchnie dla dzieci to nie lada frajda dla naszych małych pociech.  Nie jedna dziewczynka marzy o własnej kuchni, ponieważ często chce robić to samo co mama w kuchni, teraz już może. W pełni funkcjonalna kuchnia dla dzieci ze zmywarką, pralką, kuchenką indukcyjną, kranikiem i zlewem, mikrofalą, lodówką, telefonach z Intercomem i zestawem naczyń.  

Read More...

Zabudowa TV w salonie

Skosy, czy łuki, linia pionowa czy pozioma ? W jakim stylu wykonać zabudowę TV w swoim salonie. Użyć lakierów czy fornirów ? Szuflady czy szafki na sprzęt RTV. W tej realizacji pokażemy projekt futurystyczny zabudowy telewizora w salonie gościnnym.

Read More...

Kuchnie drewnopodobne

Kuchnia to jedno z najciężej pracujących pomieszczeń w domu – to takie dziwne ? Rozpoczęcie pracy: Na starcie zaczyna się głębokie czyszczenie kuchni, w tym, ukryte miejsca, które się niesprzątane w szybkim cotygodniowy sprincie, organizowanie swoich narzędzi do gotowania, na niezakłócone przygotowania posiłku .

Read More...

Kuchnie z frontami lakierowanymi

Biała kuchnia jest w idealnej proporcji z czarnymi dodatkami, mała grupa czarnych obiektów w kuchni i czarne urządzenia AGD rozbijają monotonię bieli, ale nie jest to przesadzone. Projektowanie współczesnych mebli kuchennych w kształcie litery L to już normalny trend, zlew , płaskie szafki, białe szafki, marmurowe blaty, płyty kamienne, połyski czarnych urządzeń świetlnych, parkiety, wyspy […]

Read More...

Limonka w kuchni i salonie

Wysokie zabudowy kuchenne i lakiery na wysoki połysk, to znak rozpoznawczy w mieszkaniach gdzie praktykuje się nowoczesność i innowacyjność.  Salon i zabudowa TV w nieszablonowym stylu pozwala na urządzenie mebli w luźnym klimacie i limonkowym kolorze.

Read More...